O nas

Pokój i Spokój Agroturystyka powstała po to, by oferować swoim gościom klimatyczny i pełen spokoju pobyt na wsi pośród natury. Zacisze to miejscowość, która mieści się niedaleko Świeradowa Zdrój w województwie dolnośląskim. To tutaj nasza rodzina znalazła swoje miejsce na Ziemi i stworzyła przytulny ośrodek dla rodzin z dziećmi i czworonogami. Oferujemy wspaniały wypoczynek w nietuzinkowym miejscu, ciepło bijące z kominka, relaks w hamaku oraz nocleg w wygodnym łóżku w białej pościeli.

Dlaczego Pokój i Spokój Agroturystyka?

Profesjonalna obsługa


Bardzo zależy nam na tym, by nasi goście czuli się zaopiekowani, dlatego staramy się spełniać ich oczekiwania i prośby. Oferowane przez nas pokoje są estetycznie urządzone, zadbane oraz czyste, a stodoła gwarantuje swobodę i schronienie w niepogodę lub odrobinę chłodu w upalne dni.

Stały kontakt z klientem


Agroturystyka Pokój i Spokój na bieżąco odpowiada wszystkim zainteresowanym ofertą. Jeżeli pojawiają się pytania lub wątpliwości, zapraszamy do zakładki „Kontakt„, gdzie umieszczone są nasze dane kontaktowe, które pozwolą Państwu skutecznie uzyskać oczekiwaną odpowiedź.

Przyjazna atmosfera


Dbamy o komfort naszych gości oraz o to, by mogli skutecznie wypocząć w naszym domu na wsi. Postaramy się, by Państwa pobyt w Pokój i Spokój w miejscowości Zacisze w pełni spełniał Państwa oczekiwania.

Odwiedź Pokój i Spokój już dziś!


zarezerwuj